Network 1981: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 16: | Line 16: | ||
! colspan="2" align="center" |[[File:Network1981.png]] | ! colspan="2" align="center" |[[File:Network1981.png]] | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" | |||
|+ | |||
!Route | |||
!Description | |||
|- | |||
|[[Route 009 (1968)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 010 (1968)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 011 (1968)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 210 (1978)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 211 (1978)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 212 (1978)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 213 (1978)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 214 (1978)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 230 (1977)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 231 (1977)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 233 (1977)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 234 (1977)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 237 (1981)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 250 (1981)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 251 (1981)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 252 (1981)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 253 (1981)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 254 (1981)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 260 (1981)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 261 (1981)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 262 (1981)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 263 (1981)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 264 (1981)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 265 (1981)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 267 (1981)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 300 (1979)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 301 (1976)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 302 (1977)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 303 (1979)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 304 (1979)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 306 (1979)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 323 (1979)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 333 (1979)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 340 (1979)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 341 (1979)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 350 (1979)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 351 (1979)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 352 (1979)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 353 (1979)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 354 (1979)]] | |||
|CHECK | |||
|- | |||
|[[Route 360 (1981)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 361 (1981)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 362 (1981)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 363 (1981)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 380 (1979)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 381 (1979)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 382 (1979)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 383 (1979)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 384 (1979)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 385 (1979)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 400 (1981)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 406 (1979)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 411 (1978)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 412 (1978)]] | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 424 (1980)]] | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 510 (1981)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 511 (1981)]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Route 902 (1981)]] | |||
| | |||
|} | |||
[[Category:Route Networks]] | [[Category:Route Networks]] | ||
[[Category:Incomplete]] | [[Category:Incomplete]] | ||
Revision as of 13:37, 4 October 2025
| Network 1981 | |
|---|---|
| Start date | 26 October 1981 |
| End date | |
| Preceded by | Network 1979 |
| Succeeded by | Network 1988 |
| |
